Obchodní podmínky Tiskárna Pospíšil
TOP LOGO-White BCKG6

Poštovné a balné

  1. při odběru do 2000 Kč včetně DPH činí poštovné 99 Kč bez DPH
  2. osobní odběr – poštovné a balné neúčtujeme

Obchodní a dodací podmínky

Všeobecné podmínky pro nakupování prostřednictvím internetového obchodu www.ucetnitiskopisy.cz se řídí platnou legislativou a dále též níže uvedeným nákupním řádem.

Ceny zboží

Provozovatel internetového obchodu je plátcem DPH. Veškeré ceny uváděné na stránkách internetového obchodu www.ucetnitiskopisy.cz jsou uváděny včetně 21% DPH.

Objednaní zboží

Odesláním objednávky vybraného zboží zákazník potvrzuje závaznost jeho objednávky a souhlasí s nákupním řádem e-shopu. Po odeslání objednávky se zákazníkovi zobrazí informace o zařazení jeho objednávky do objednávkového systému e-shopu, zákazník má možnost vytisknout si objednávku.

Zpracování objednávky

V případě nejasností má provozovatel, případně jeho zodpovědný zástupce, právo kontaktovat zákazníka prostřednictvím jim sdělených údajů, a proto je v zájmu zákazníka zadávat tyto údaje pravdivě a svědomitě.

Dodání zboží

Zboží odesíláme denně poštou a je tedy doručeno na místo určení maximálně do 3 pracovních dnů ode dne přijetí objednávky.

Převzetí zboží

Zákazník nebo příjemce zboží má povinnost překontrolovat neporušenost obalu a zda zásilka nevykazuje zjevné znaky poškození. Zákazník by měl ve svém vlastním zájmu překontrolovat správnost dodaného zboží a v případě nesrovnalostí převzetí zásilku odmítnout, či dopravce požádat o doručení další pracovní den a v mezidobí problém konzultovat s provozovatelem. V opačném případě se vystavuje nebezpečí zbytečných průtahů při řešení případného problému. V případě zjištění poškození či jiné nesrovnalosti po převzetí zásilky je zákazník povinen neprodleně kontaktovat provozovatele internetového obchodu.

Možnost vrácení zboží bez udání důvodu

U zboží nakoupeného prostřednictvím e-shopu má zákazník (spotřebitel) právo do 14 dnů od doručení zboží na jeho vrácení bez udání důvodu. Zboží nesmí být žádným způsobem poškození či jinak znehodnocené. Zboží musí být odesláno nejpozději 14. den od data doručení zákazníkovi na adresu provozovatele. Po jeho doručení bude zákazníkovi zaslána částka (nejpozději do 30 dnů) odpovídající plné kupní ceně zaplacené za zboží na jim udané číslo bankovního účtu, případně v hotovosti poštovní složenkou, či jinak na základě vzájemné dohody.


O prodejci
Kontakt